Ozdobą każdego ogrodu będzie z pewnością solidnie wykonana altana z drewna. Użyte do jej stworzenia wysokiej jakości materiały, gwarantują, że produkt ten idealnie wkomponuje się w architekturę ogrodu i będzie używany przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz różnego typu altanki, jak również półotwarte wiaty ogrodowe z zadaszeniem, które można postawić na każdym rodzaju podłoża. Do wykonania altany posłużyły nowoczesne projekty budowalne. Altana z drewna, którą zamówisz w naszym sklepie internetowym może składać się z jednego pomieszczenia w kształcie sześciokąta, jak również ośmiokąta. W ofercie naszej firmy są dostępne także prostokątne altanki z dużą ilością przeszkleń w postaci m.in. okien uchylnych. Możesz zdecydować się także na projekt, w którym altana z drewna składa się z salonu z dwuskrzydłowymi drzwiami i osobnego schowka np. na narzędzia ogrodowe czy inne akcesoria, używane w trakcie korzystania z dostępnych pomieszczeń.

Solidnie wykonana altana z drewna – ozdoba każdego ogrodu

Oferowana przez nas, doskonale zaprojektowana i wykonana altana z drewna jest zawsze dobrze zaimpregnowana. Dzięki temu jest ona zabezpieczona przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, wilgoci czy innych czynników zewnętrznych. Produkt ten może znajdować się w bliskiej odległości od domowego strumyka, sadzawki, oczka wodnego czy basenu, z którego na co dzień korzystają domownicy i odwiedzający ich goście. Elegancka altana ogrodowa jest wykonana ze starannie dobranych surowców. Do jej produkcji posłużyło drewno iglaste (świerk) pierwszej klasy o pięknym kolorze i z widocznym usłojeniem. To wyrób, który powstał w oparciu o rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa energetycznego. Wszystkie materiały, z których składa się altana ogrodowa z naszego sklepu internetowego, są bezpieczne dla osób, borykających się z alergiami układu oddechowego i nadwrażliwością skóry.

Altana ogrodowa – dostępna w wielu wersjach

Proponowana przez nas drewniana altanka działkowa, doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie lub działce za miastem. To idealna przestrzeń służąca do wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody. Altana ogrodowa, składająca się z dużego i przestronnego pomieszczenia, stwarza rewelacyjne warunki do wypoczynku i organizowania małego garden party. Istnieje możliwość dopasowania projektu altany do indywidulanych potrzeb i wymagań klienta. Domki letniskowe mogą mieć dachy skośne lub płaskie, pokryte papą asfaltową, dostępną w kilku wersjach kolorystycznych. Możesz zdecydować się także na dachy trzcinowe lub miedziane. Klient może skorzystać również z naszych usług dodatkowych -impregnacji wewnętrznej i zewnętrznej, ocieplenia dachu i ścian, olejowania podłogi, montażu gontu bitumicznego, paneli podłogowych czy papy podkładowej pod gont. Nasza firma oferuje także profesjonalny montaż, zakupionych u nas wiat i altanek.

Modna i efektownie prezentująca się drewniana altana ogrodowa jest wysokiej jakości produktem, przeznaczonym dla każdego właściciela przydomowej posesji. To idealne miejsce do odpoczynku, relaksu po pracy lub spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną.