Nowoczesna wełna Isover to materiał budowlany, wyróżniający się doskonałymi właściwościami chemicznymi i fizycznymi. Produkt ten ma zastosowanie w branży dekarskiej. 

Profesjonalnie wykonana izolacja dachowa, gwarantuje szczelność pokrywy dachowej, jak również podwyższone zabezpieczenie przed wilgocią, opadami atmosferycznymi czy też uszkodzeniami mechanicznymi. Materiałem budowlanym, wykorzystywanym do wyżej wymienionych działań, jest wełna dachowa. Jest ona przeznaczona do ocieplania dachów płaskich. Proponowana przez nasz sklep internetowy, wytrzymała wełna dachowa, może być wykonana z wełny mineralnej z dodatkiem włókien skalnych. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także płyty z wełny szklanej, przeznaczone do izolacji dachów płaskich, a także termorenowacji dachów skośnych, od ich zewnętrznej warstwy. Wysokiej jakości wełna dachowa może być przechowywana w zamkniętych pomieszczeniach. Produkt ten nie zmienia swoich pierwotnych właściwości, nawet po wielu latach jego magazynowania w nieogrzewanych wnętrzach, znajdujących się, zarówno na poddaszach, jak i w piwnicach konkretnego budynku mieszkalnego. Ten nowoczesny materiał budowlany został dokładnie przetestowany w niezależnych ośrodkach badawczych, co potwierdza jego wysoką jakość, łatwość montażu, a także odporność na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym otwartego źródła ognia. 

Wełna Isover o odpowiedniej twardości 

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wełna Isover. To produkt przeznaczony do izolowania dachów płaskich. Są to konstrukcje pozbawione spadku z minimalnym nachyleniem o wartości od dwóch do trzech stopni. Wełna Isover nadaje się do tworzenia bardzo trwałych izolacji dachów płaskich, posiadających jedynie niewielki spadek, a także zlewnię. Proponowana przez nasz sklep internetowy wełna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Produkt ten umożliwia swobodne chodzenie po dachu. Do wykonania trwałej izolacji dachu płaskiego można użyć takiego wyrobu, jak rekomendowana przez nas wełna twarda. Wyrób ten może posiadać jednorodną strukturę, składającą się z wełny szklanej lub skalnej bądź też stanowić połączenie wyżej wymienionych komponentów. Wpływa to na jego właściwości chemiczne i fizyczne. Należy pamiętać, że decyzja o zakupie odpowiednich materiałów do izolacji dachów płaskich, nie powinna być przypadkowa. Należy bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty i podjąć decyzję po konsultacji ze specjalistą w tej dziedzinie, między innymi firmami wykonującymi profesjonalne izolacje dachów płaskich. 

Wełna dachowa twarda o wysokim współczynnik przewodzenia ciepła

Oferta, którą wyróżnia się nasz sklep internetowy, zawiera wysokiej jakości materiały budowlane, przeznaczone do izolacji dachów. Produkty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem wielu klientów, którym zależy na nabyciu wyrobów posiadających wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Oferujemy produkty w bardzo przystępnej cenie. Rekomendowana przez nas wełna twarda jest dopasowana do tworzenia konstrukcji dachowych w budynkach jednorodzinnych, a także wielorodzinnych. Produkt ten został stworzony z uwzględnieniem odpowiednich współczynników bezpieczeństwa, aby nie powodować niepotrzebnego obciążenia pokrywy dachowej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wełna dachowa twarda. To materiał budowlany o całkowitej niepalności, posiadający korzystny współczynnik przewodzenia ciepła. Produkt ten jest bardzo łatwy do montażu. Czynność ta zajmuje stosunkowo niewiele czasu, co wpływa na efektywność działań. Rekomendowana przez nas wełna Isover ogranicza zużycie energii cieplnej, potrzebnej do ogrzania budynku, co redukuje do minimum koszty jego ocieplenia, bez względu na wysokość i materiały, z którego powstała dana konstrukcja. 

Łatwa w montażu wełna twarda

Proponujemy markowy produkt, którym jest wełna dachowa twarda. Zachowuje ona swoje doskonałe właściwości przez bardzo długi czas, co eliminuje potrzebuję jej częstej wymiany. Oferowana przez nasz sklep internetowy bardzo atrakcyjna cenowo wełna Isover to produkt wielokrotnie nagradzany w konkursach budowlanych. Został on doceniony z uwagi na swoje doskonałe właściwości. Zapewnia 100% szczelności.  Dwie warstwy, idealnie przylegające do siebie, sprawiają, że proponowana przez nas wełna twarda zachowuje doskonałe parametry izolacyjne. To materiał budowlany o wysokiej elastyczności, który może dostosować się nawet do konstrukcji opadającej w wyniku osuwania się ziemi i naturalnych ruchów tektonicznych. Dzięki temu ma się pewność, że pokrywa dachowa z izolacją, stworzoną przy użyciu takiego materiału, jak wełna twarda nie ulega rozszczelnieniu, co mogłoby doprowadzić do jej przesiąkania i powstawania licznych uszkodzeń, widocznych na jej powierzchni. Nowoczesna wełna dachowa twarda z naszego asortymentu, może być wykorzystywana do tworzenia trwałej izolacji w konstrukcji drewnianej. Zapobiega to powstawaniu mostków cieplnych. 

Prawidłowo położona wełna dachowa twarda stanowi skuteczną izolację dachów płaskich. To materiał budowlany, który może być wykorzystywany również do zabezpieczania konstrukcji drewnianych.